Aikataulut

Syksy 2018
Tervetuloa tanssimaan!

Syyskausi alkaa maanantaina 3.9.2018 ja päättyy lauanataina 15.12.2018.
Joulunäytökset ja kisajoukkueiden joulunäytös su 9.12.2018 Sampolassa ja aikuisten showcasenight su 16.12.2018 Hällässä.

Keskustan studion tunnit ovat uudessa osoitteessa: Aleksis Kiven katu 18 B

Ilmoittautumiset tunneille ilmoittautuminen -sivulta.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos mietit mikä tunti sopisi sinulle!

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15 junnu show alkeet 11-14 vriina
16:00-17:00junnu show jatko 11-14 vpetra
16:15-17:00junnu commercial alkeet 11-14 vlinda
17:00-18:00aikuisten street alkeisjatkomilja
17:00-18:00vogue jatko 16+anna
17:15-18:00kids show alkeet 9-10 vsara
18:00-19:00minit show jatko 6-8 vsara
18:00-19:00twerk alkeet 16+satu
18:00-19:00heels 16+ TÄYNNÄanna
19:00-20:00drop in 13+
19:00-20:00vogue alkeet 16+anna
19:00-20:00jazz jatko 31+ sara
20:00-21:00twerk jatko 16+satu
20:00-21:00aikuisten street alkeetanna
20:00-21:15aikuisten jazz alkeisjatkosara
21:00-22:00commercial jatko 19.11. alkaen (40 € / 4x)josefiina
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vheidi
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄheidi
18:15-19:00minit dance 7-9 v TÄYNNÄheidi
19:00-19:45hip hop 9-12 vheidi
KOILLISKESKUSkallio
17:00-17:35naperotanssi 3-4 v TÄYNNÄida
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄida

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00junnu nykytanssi 11-14 vsara
16:00-17:00junnu street jatko 11-14 vheidi
17:00-18:00vogue alkeisjatko 16+anna
17:00-17:45minit street 6-8 vsara
17:45-18:20taaperotanssi 1-3 vsara
18:00-19:00kids street jatko 9-10 v UUSIheidi
18:00-19:00burleski alkeisjatko 18+ TÄYNNÄolivia
18:20-18:55pikkuminit 4-6 vsara
19:00-20:00burleski alkeet 18+ TÄYNNÄolivia
19:00-20:00musikaalitanssi UUSIsuvi
20:00-21:00contemporary jatko 14+ UUSIsuvi
20:00-21:30nykytanssi avoin TÄYNNÄanna
HERVANTAsali 108
16:30-17:15showtanssi 9-12 vlotta
17:20-17:55taaperotanssi 1-3 vlotta

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
17:00-18:00street jatko 14+ jutta
17:00-18:00aikuisten jazz alkeetsara
18:00-18:35pikkuminit street 4-6 v sara
18:30-19:30aikuisten street jatko TÄYNNÄanna
18:35-19:20kids street alkeet 9-10 vsara
19:20-20:20burleski jatko 18+ TÄYNNÄolivia
19:30-21:00aikuisten jazz jatkomirka
20:20-21:20burleski allstars 18+olivia
KOILLISKESKUSkallio
17:15-18:00minit dance 7-9 vida
KÄMMENNIEMEN KOULU
17:15-18:00dance 7-9 vada-ellen

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:45junnu show jatko 11-14 vjessi
16:00-17:00junnu street alkeet 11-14 vanni
16:45-17:45commercial dance 14+ sandra
16:45-17:45contemporary 14+jessi
17:00-17:35naperotanssit 3-4 vsara
17:40-18:15naperotanssit 4-5 vsara
17:45-18:30kids show jatko 9-10 vjessi
17:45-18:30minit show alkeet 6-8 vjuulia
18:20-18:55pikkuminit 5-6 vsara
18:30-19:30girls hip hop aikuiset TÄYNNÄanna
18:30-19:30show alkeet 31+ mirka
19:00-20:00baletti nuoret UUSIsofia
19:30-21:00lyrical jazz jatko 14+ miro
20:00-21:00baletti aikuiset UUSIsofia
HERVANTAsali 132
17:00-17:35pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄheidi
17:40-18:15naperotanssi 3-4 v TäYNNÄheidi
18:15-19:00minit dance 7-9 vheidi
LIELAHTItenavatila
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vanni ja jasmin
17:35-18:10pikkuminit 5-6 vanni ja jasmin
18:10-18:55minit dance 7-9 vanni ja jasmin

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vsara
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vsara
10:40-11:15taaperotanssi 1-3 vriina
11:20-11:55naperotanssi 4-5 vsara
12:00-12:35pikkuminit 5-6 vsara
12:30-13:15minit dance 6-8 vriina
12:40-13:15vanhempi&lapsi 4-6 vsara
13:15-14:00disco&show 9-12 vriina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
12:00-13:30nykytanssi jatkomiro
16:00-17:00street alkeet 31+ heidi
19:30-20:30house avoinmilja


Lisäksi muissa saleissa harjoittelee:
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Razzmatazz Crew*
ZZ Crew*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street*
Kids EK*
MiniKids show*
MiniKids street*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit 31+*
Razzmatazz Leidit 45+*
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkuehakupäivinä
lisätietoja joukkueet sivulta