Aikataulut

 

Kevään 2019 lukkari

Tervetuloa tanssimaan!
Kevätkausi alkaa lauantaina 12.1.2019 ja päättyy sunnuntaina 19.5.2019.

Ilmoittautumiset tunneille ilmoittautuminen -sivulta.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos mietit mikä tunti sopisi sinulle!

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15 show alkeet nuoretriina
16:00-17:00show jatko nuoretpetra
16:00-16:45kehonhuoltotiana
16:15-17:00commercial alkeet nuoretlinda
17:00-18:00vogue jatko 16+anna
17:00-18:00aikuisten street alkeisjatkomilja
17:15-18:00kids show alkeet 9-10 vsara
18:00-19:00heels 16+anna
18:00-19:00twerk alkeet 16+satu
18:00-19:00minit show jatko 6-8 vsara
19:00-20:00vogue alkeet 16+anna
19:00-20:00aikuisten nykytanssi alkeetsara
19:00-20:00twerk jatko 16+satu
20:00-21:00aikuisten street alkeet TÄYNNÄanna
20:00-21:00baletti avoinklaara
20:00-21:15aikuisten jazz alkeisjatkosara
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vheidi
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄheidi
18:15-19:00dance 7-9 vheidi
19:00-19:45hip hop 9-12 vheidi
KOILLISKESKUSkallio
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vida
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄida

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street jatko nuoretjosefiina
16:00-17:00nykytanssi nuoretsara
17:00-18:00commercial jatko avoinjosefiina
17:00-17:45minit street 6-8 vsara
17:00-18:00burleski alkeet TÄYNNÄolivia
17:45-18:20taaperotanssi 1-3 v TÄYNNÄsara
18:00-19:00burleski alkeisjatko 18+ TÄYNNÄolivia
18:00-19:00kids street jatko 9-10 vheidi
18:20-18:55pikkuminit 4-6 vsara
19:00-20:00contemporary jatkosuvi
19:00-20:00burleski alkeet 18+ TÄYNNÄolivia
20:00-21:00aikuisten street jatkojosefiina
20:00-21:30nykytanssi avoinanna
21:00-22:00commercial edistyneetjosefiina
HERVANTAsali 108
16:30-17:15showtanssi 9-12 vlotta
17:20-17:55pikkuminit 4-6 vlotta
18:00-18:35taaperotanssi 1-3 vlotta

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
17:00-18:00aikuisten jazz alkeetsara
18:00-18:35pikkuminit street 4-6 v sara
18:30-19:30aikuisten street jatkoanna
18:35-19:20kids street alkeet 9-10 vsara
19:20-20:20burleski jatko 18+ TÄYNNÄolivia
19:30-21:00aikuisten jazz jatkomirka
20:20-21:20burleski allstars 18+olivia
KOILLISKESKUSkallio
17:15-18:00dance 7-9 vida
KÄMMENNIEMEN KOULU
17:15-18:00dance 7-9 vada-ellen

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:30contemporary nuoretjessi
16:00-17:00street alkeet nuoretanni
16:30-17:30contemporary aikuiset avoinjessi
16:30-17:30commercial dance 14+anna
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsara
17:30-18:30girls hip hop aikuisetanna
17:30-18:30kids show jatko 9-10 vjessi
17:40-18:15naperotanssit 4-5 v sara
18:20-18:55pikkuminit 5-6 vsara
18:30-19:30heels jatko 18+anna
18:30-19:30show alkeet 31+mirka
19:00-19:45minit show alkeet 6-8 vjuulia
19:30-21:00nykytanssi jatkoklaara
HERVANTAsali 132
17:00-17:35pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄheidi
17:40-18:15naperotanssi 3-4 v TäYNNÄheidi
18:15-19:00dance 7-9 vheidi
LIELAHTItenavatila
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vanni ja jasmin
17:35-18:10pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄanni ja jasmin
18:10-18:55dance 7-9 vanni ja jasmin

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vsara
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vsara
11:00-11:45kehonhuoltotiana
11:20-11:55naperotanssi 4-5 vsara
12:00-12:35pikkuminit 5-6 vsara
12:30-13:15minit dance 6-8 vriina
12:40-13:15vanhempi&lapsi 4-6 vsara
13:15-14:00disco&show 9-12 vriina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street alkeet 31+ heidi
19:30-20:30house avoinmilja


Lisäksi muissa saleissa harjoittelee:
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Razzmatazz Crew*
ZZ Crew*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street*
Kids EK*
MiniKids show*
MiniKids street*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit 31+*
Razzmatazz Leidit 45+*
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkuehakupäivinä
lisätietoja joukkueet sivulta