Aikataulut

Kevään 2018 lukkari
Tunnit alkavat ma 15.1.2018
Tervetuloa tanssimaan!

Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi

 

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15Junnu show alkeetJanette
16:15-17:00Junnu commercial danceVilma
17:00-18:00Aikuisten street alkeisjatkoMilja
17:00-18:00Vogue jatko 16+ TÄYNNÄAnna
17:15-18:00Kids show alkeetJanette
18:00-19:00Twerk alkeet 16+Satu
18:00-19:00Heels 16+Anna
19:00-20:0031+ jazz jatkoSara
19:00-20:00Drop in UUSI TUNTI
20:00-21:00Twerk jatko 16+Satu
20:00-21:15Aikuisten jazz alkeisjatkoSara
HERVANTAVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.Heidi
17:40-18:15Pikkuminit 5-6 v.Heidi
18:15-19:00Minit Dance 7-8 v. TÄYNNÄHeidi
19:00-19:45Hip hop 9-12 v.Heidi

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:30Junnu street alkeetHeidi
16:30-17:15Commercial dance 14+Heidi
17:00-18:00Vogue alkeet 16+ TÄYNNÄAnna
17:15-18:00Junnu street jatko TÄYNNÄHeidi
17:40-18:15Taaperotanssi 1-3 vSara
18:00-19:00Burleski alkeet 18+ TÄYNNÄOlivia
18:00-19:00House avoinMilja
18:15-18:50Pikkuminit 4-6 v.Sara
18:50-19:35Minit streetHeidi
19:00-20:00Aikuisten jazz alkeetSara
19:00-20:00Aikuisten street alkeet TÄYNNÄAnna
20:00-21:30Aikuisten jazz jatkoMirka
HERVANTAVapaa-aikakeskussali 108
16:30-17:15Showtanssi 9-12 v.Riina
17:20-17:55Taaperotanssi 1-3 v.Riina
LIELAHTILielahtikeskus1 krs.
17:30-18:05Naperotanssi 3-5 v.Julia
18:15-19:00Minit Dance 6-8 v.Julia

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
16:15-17:15Junnu street edistyneetVilma
16:30-17:15Junnu show jatkoJessi
17:15-18:15Aikuisten street jatko TÄYNNÄAnna
17:15-18:15Aikuisten nykytanssi alkeet UUSI TUNTIVilma
17:40-18:15Pikkuminit 4-6 v. streetSara
18:15-19:00Kids streetMilja
18:15-19:15Burleski alkeisjatko 18 + TÄYNNÄOlivia
18:15-19:00Minit show jatkoSara
19:00-20:15Nykytanssi avoin TÄYNNÄAnna
19:15-20:15Burleski jatko 18+Olivia
20:15-21:15Burleski alkeet 18+ TÄYNNÄOlivia
20:15-21:45Akrojooga 16+ alkeisjatkoSatu L

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:30Junnu nykytanssiJessi
16:30-17:30Junnu show jatkoJulia
16:45-17:45Contemporary avoinJessi
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.Sara
17:30-18:15Kids show jatkoJulia
17:40-18:15Naperotanssi 4-5 v.Sara
17:45-18:30Minit show alkeetRiina
18:15-19:3031+ show alkeet TÄYNNÄMirka
18:20-18:55Pikkuminit 5-6 v.Sara
18:30-19:30Girls hip hop aikuiset TÄYNNÄAnna
19:30-20:3014+ show jatko TÄYNNÄVilma
HERVANTAVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Pikkuminit 5-6 v.Heidi
17:40-18:15Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄHeidi
18:15-19:00Minit streetHeidi

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35Taaperotanssi 1-3 v.Sara
10:40-11:15Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄSara
10:40-11:15Taaperotanssi 1-3 v.Riina
11:20-11:55Naperotanssi 4-5 v.Sara
12:00-12:35Pikkuminit 5-6 v.Sara
12:30-13:15Minit discoRiina
12:40-13:15Vanhempi & lapsi 4-6 v. TÄYNNÄSara
13:15-14:00Disco & show 9-12 v.Riina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
12:00-13:30Aikuisbaletti avoinHemmi
13:30-15:00Nykytanssi jatkoVilma
15:00-16:00Lyrical hip hop avoinVilma
18:00-19:0014+ street jatkoMilja


Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street
Kids EK*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä