Aikataulut

Syksy 2019 lukkari

Tervetuloa tanssimaan!
Syyskausi alkaa maanantaina 19.8.2019 ja päättyy sunnuntaina 15.12.2019.

Ilmoittautuminen tunneille aukeaa 1.7.2019 ilmoittautuminen -sivulle.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos mietit mikä tunti sopisi sinulle!

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00commercial alkeet nuoret
16:15-17:15show jatko nuoretpetra
17:00-18:00vogue jatko 16+anna
17:15-18:00minit street 6-8 vsara
17:15-18:00kids show jatko 9-11 vpetra
18:00-19:00vogue alkeisjatko 16+anna
18:00-19:00aikuisten street alkeisjatkomilja
18:00-19:00minit show jatko/kisa 6-8 vsara
19:00-20:00heels avoin 18+anna
19:00-20:00twerk alkeet 16+satu
19:00-20:00street alkeet 45+sara
20:00-21:15aikuisten jazz alkeisjatkosara
20:00-21:00aikuisten street alkeetanna
20:00-21:00twerk jatko 16+satu
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsiiri
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v siiri
18:15-19:00dance 7-9 vsiiri
19:00-19:45hip hop 9-12 v
KOILLISKESKUSkallio
16:15-17:00showtanssi 9-12 vjuulia
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vjuulia
17:35-18:10pikkuminit 5-6 vjuulia
18:10-18:55dance 7-9 vjuulia

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00nykytanssi nuoretsara
16:00-17:00show alkeet nuoretriina
17:00-17:45kids street jatko 9-11 vsara
17:00-17:45minit show alkeet 6-8 vriina
17:00-18:00burleski alkeet 18+olivia
17:45-18:20taaperotanssi 1-3 vsara
17:45-18:45vogue alkeet 16+anna
18:00-19:00burleski alkeisjatko 18+olivia
18:20-18:55pikkuminit street 4-6 vsara
18:45-19:45aikuisten nykytanssi alkeetanna
19:00-20:00baletti avoinklaara
19:00-20:00burleski jatko 18+olivia
19:45-20:45aikuisten street edistyneetjosefiina
20:00-21:30nykytanssi avoinanna
20:45-21:45commercial edistyneetjosefiina
HERVANTAsali 108
16:30-17:15showtanssi 9-12 vlotta
17:20-17:55pikkuminit 4-6 vlotta
18:00-18:35taaperotanssi 1-3 vlotta

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street jatko nuoretanna
17:00-18:00aikuisten jazz alkeetsara
17:15-18:00kids show alkeet 9-11 vjuulia
18:00-18:35pikkuminit 4-6 v juulia
18:45-19:30kids street alkeet 9-11 vsara
19:30-20:30aikuisten street jatkoanna
20:30-21:30burleski allstars 18+olivia
KÄMMENNIEMEN KOULU
17:15-18:00dance 7-10 vada-ellen

Torstai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street alkeet nuoret
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsara
17:00-18:00contemporary avoinjessi
17:00-18:00commercial dance 14+pinja
17:40-18:15pikkuminit 4-5 v sara
18:00-19:00girls hip hopanna
18:00-19:00contemporary jatkojessi
18:20-18:55pikkuminit 5-6 vsara
19:00-19:45nykytanssi 7-12 vsara
19:00-20:00heels jatko 18+anna
19:00-20:00show alkeet 31+jessi
20:00-21:30aikuisten jazz jatkoklaara
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsiiri
17:40-18:15pikkuminit 5-6 vsiiri
18:15-19:00dance 7-9 vsiiri
LIELAHTI
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vriina
17:35-18:10pikkuminit 5-6 vriina
18:10-18:55dance 7-9 vriina
19:00-19:45showtanssi 9-12 vriina

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vsara
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vsara
11:20-11:55pikkuminit 4-5 vsara
12:00-12:35pikkuminit 5-6 vsara
12:40-13:15vanhempi&lapsi 4-6 vsara
13:15-14:00dance 6-8 vriina
14:00-14:45disco&show 9-12 vriina
KOILLISKESKUS
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vriina
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vriina
11:20-11:55pikkuminit 5-6 vriina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
14:00-15:00baletti alkeeteveliina
16:00-17:00street alkeet 31+ jutta
18:00-19:00house avoinmilja


Lisäksi muissa saleissa harjoittelee:
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Razzmatazz Crew*
ZZ Crew*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street*
Kids EK*
MiniKids show*
MiniKids street*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit 31+*
Razzmatazz Leidit 45+*
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkuehakupäivinä
lisätietoja joukkueet sivulta