Aikataulut

Syksyn 2017 lukkari ilmestyy heinäkuun alussa!

Kevät 2017 9.1.2017 alkaen, tunnit jatkuvat lukkarin mukaan la 20.5.2017 asti.

Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi

 

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15Junnu street alkeetMilja
16:15-17:00Junnu street jatkoTÄYNNÄ
16:30-17:30Vogue alkeetAnna
17:00-18:00Twerk alkeet 18+Tia
17:30-18:15Minit streetMilja
18:00-19:00Twerk tekniikka 18+TÄYNNÄ
18:15-19:00Heels 16+Anna
19:00-20:00Twerk jatko 18+TÄYNNÄ
19:00-20:0031+ jazz jatkoSara
20:00-21:00Girls hip hop aikuisetAnna
20:00-21:00Aikuisten jazz alkeetSara
21:00-22:00Razzmatazz Showdancers*Anna
21:00-22:00Tinze Twerkers*Tia
HervantaVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.TÄYNNÄ
17:40-18:15Pikkuminit 5-6 v.TÄYNNÄ
18:15-19:00Minit Dance 7-8 v.Kim Chi
19:00-19:45Hip hop 9-12 v.Kim Chi
19:45-20:45Aikuisten street alkeetKim Chi

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00Aikuisten street alkeisjatkoAnna
16:30-17:30Commercial dance 14+Jenni
17:00-18:00House alkeet avoinMilja
17:30-19:00Aikuisten jazz alkeisjatkoTÄYNNÄ
17:45-18:20Pikkuminit 4-6 v.Sara
18:00-18:45Kids streetMilja
18:45-19:30Kids show alkeetSara
19:00-20:00Burleski alkeet 18+ syksyltä jatkavaTÄYNNÄ
20:00-21:30Aikuisten jazz jatkoJessi
19:30-20:45Kisaryhmien show*Anna
HervantaVapaa-aikakeskussali 108
16:30-17:15Hip hop 9-12 v jatkoKim Chi
17:20-17:55Taaperotanssi 1-3 v.Kim Chi

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15Junnu show alkeetSelja
16:00-17:00Junnu show jatkoJessi
16:15-17:00Junnu street edistyneetKim Chi
17:00-17:35Pikkuminit 4-6 v. streetKim Chi
17:00-18:00Junnu show edistyneetJanette
17:00-18:00Aikuisten street jatkoTÄYNNÄ
17:40-18:15Taaperotanssi 1-3 v.Sara
18:00-19:00Burleski alkeisjatko 18+Olivia
18:00-19:00Aikuisten street alkeetTÄYNNÄ
18:15-19:00Minit show jatkoSara
19:00-20:00Burleski jatko 18+Olivia
19:00-20:15Aikuisten nykytanssi avoinTÄYNNÄ
20:00-21:00Burleski alkeet 18+TÄYNNÄ
20:15-21:30AikuisbalettiHemmi
HervantaVapaa-aikakeskusIso balettisali
16:45-17:20Pikkuminit 5-6 v.Heidi
17:25-18:00Naperotanssi 3-4 v.Heidi

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:30Junnu nykytanssiJessi
16:30-17:15Junnu commercial danceJenni
16:30-17:30Junnu show jatkoJanette
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.Sara
17:15-18:15Contemporary avoinJessi
17:30-18:15Kids show jatkoJanette
17:40-18:15Naperotanssi 4-5 v.Sara
18:15-19:00Minit show alkeetTÄYNNÄ
18:20-18:55Pikkuminit 5-6 v.Sara
19:00-20:00Girls hip hop aikuisetTÄYNNÄ
19:00-20:1531+ show alkeetSara
20:00-21:00ZZ Crew*Anna
20:15-21:30Show jatko 15+Janette
HervantaVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Naperotanssi 3-5 v.Emmi
17:45-18:45Tanssiakrobatia 8-12 v.Emmi

Perjantai

KloTuntiOhjaaja
17:00-17:35Baletti 4-6 v.Roosa

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35Taaperotanssi 1-3 v.TÄYNNÄ
10:40-11:15Naperotanssi 3-4 v.Sara
10:40-11:15Taaperotanssi 1-3 v.TÄYNNÄ
11:20-11:55naperotanssi 4-5 v.TÄYNNÄ
12:00-12:35Pikkuminit 5-6 v.TÄYNNÄ
12:40-13:15Vanhempi & lapsi 4-6 v.Sara
12:45-13:30Minit discoTÄYNNÄ
13:30-14:15Disco & show 9-12 v. alkeetRiina
14:15-15:00Disco & show 9-12 v. jatkoRiina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
12:30-14:00Nykytanssi jatko avoinIiris
13:00-14:00Lyrical hip hop avoinKim Chi
14:00-15:00Baletti avoinIiris


Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz *
Junnutiimi *
Junnu EK*
Razzmatazz Juniors*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street
Kids EK *
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä