Aikataulut

Tervetuloa tanssimaan!

Kevätkausi alkaa lauantaina 11.1.2020 ja päättyy sunnuntaina 24.5.2020.
Kevätnäytös järjestetään torstaina 21.5.2020.

Ilmoittautuminen tunneille ilmoittautuminen -sivulla.
Sieltä näkyy myös jos tunti on täynnä. Täysille tunneille voi ilmoittautua jonoon.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos mietit mikä tunti sopisi sinulle!

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00commercial alkeet nuoretjutta
16:15-17:15show jatko nuoretpetra
17:00-18:00vogue alkeisjatko 16+anna
17:15-18:00minit street 6-8 vsara
17:15-18:00kids show jatko 9-11 vpetra
18:00-19:00heels 18+ avoin TÄYNNÄanna
18:00-19:00aikuisten street alkeisjatkomilja
18:00-19:00minit show jatko/kisa 6-8 v TÄYNNÄsara
19:00-20:00aikuisten street alkeet TÄYNNÄanna
19:00-20:00twerk alkeet 16+ satu
19:00-20:00street alkeet 45+sara
20:00-21:30aikuisten jazz alkeisjatkosara
20:00-21:00drop in tunti
20:00-21:00twerk jatko 16+satu
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsiiri
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v siiri
18:15-19:00dance 7-9 v TÄYNNÄsiiri
19:00-19:45hip hop 9-12 vsuski
KOILLISKESKUSkallio
16:15-17:00showtanssi 9-12 vjuulia
17:00-17:35naperotanssi 3-4 v pihla
17:35-18:10pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄjuulia
18:10-18:55dance 7-9 v TÄYNNÄjuulia

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00nykytanssi nuoretsara
16:00-17:00show alkeet nuoretriina
17:00-17:45kids street jatko 9-11 v TÄYNNÄsara
17:00-17:45show alkeet 7-12 vriina
17:00-18:00burleski alkeet 18+ TÄYNNÄolivia
17:45-18:20taaperotanssi 1-3 v TÄYNNÄsara
17:45-18:45vogue alkeet 16+ TÄYNNÄanna
18:00-19:00burleski alkeisjatko 18+ TÄYNNÄolivia
18:20-18:55pikkuminit street 4-6 vsara
19:00-20:00aikuisten nykytanssi alkeetanna
19:00-20:00baletti avoinklaara
19:00-20:00burleski jatko 18+ TÄYNNÄolivia
20:00-21:30commercial hip hop jatko josefiina
20:00-21:30nykytanssi avoin TÄYNNÄanna
HERVANTAsali 108
16:30-17:15showtanssi 9-12 vlotta
17:20-17:55pikkuminit 4-6 vlotta
18:00-18:35taaperotanssi 1-3 v TÄYNNÄlotta

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street jatko nuoretanna ja pinja
16:15-17:15lyrical jazz nuoret avoinsara
17:15-18:00nykytanssi 7-12 vsara
18:45-19:30kids street alkeet 9-11 v TÄYNNÄsara
18:30-19:30aikuisten street jatko TÄYNNÄanna
19:30-20:30burleski alkeet 18+ TÄYNNÄolivia
20:30-21:30burleski allstars 18+ TÄYNNÄolivia
KÄMMENNIEMEN KOULU
16:30-17:15dance 5-7 vada-ellen
17:15-18:00dance 8-11 v TÄYNNÄada-ellen

Torstai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street alkeet nuoretminttu
17:00-17:35naperotanssi 3-4 v TÄYNNÄsara
17:00-18:00commercial aikuisetpinja
17:00-18:00contemporary avoinklaara
17:40-18:15pikkuminit 4-5 v TÄYNNÄsara
18:00-19:00girls hip hop aikuiset TÄYNNÄanna
18:00-19:00commercial jatko nuoretpinja
18:20-18:55pikkuminit 5-6 vsara
19:00-20:00aikuisten jazz alkeet TÄYNNÄsara
19:00-20:00heels jatko 18+anna
19:00-20:00Twerk alkeet 31+ -kurssisatu
20:00-21:30contemporary jatkoklaara
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vsiiri
17:40-18:15pikkuminit 5-6 vsiiri
18:15-19:00dance 7-9 vsiiri
LIELAHTItuikesali
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vriina
17:35-18:10pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄriina
18:15-19:00dance 7-9 vriina
19:00-19:45showtanssi 9-12 vriina

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vsara
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vsara
11:20-11:55pikkuminit 4-5 vsara
12:00-12:35pikkuminit 5-6 vsara
12:40-13:15vanhempi&lapsi 4-6 vsara
13:15-14:00dance 6-8 vriina
14:00-14:45disco&show 9-12 vriina
KOILLISKESKUS
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vriina
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vriina
11:20-11:55pikkuminit 5-6 vriina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00street alkeet 31+jutta
18:00-19:00house avoinmilja


Lisäksi muissa saleissa harjoittelee:
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Razzmatazz Crew*
ZZ Crew*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street*
Kids EK*
MiniKids show*
MiniKids street*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit 31+*
Razzmatazz Leidit 45+*
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkuehakupäivinä
lisätietoja joukkueet sivulta