Aikataulut

Syksyn 2017 lukkari
Tunnit alkvat ma 21.8.
Tervetuloa tanssimaan!

Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi

 

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15Junnu show alkeetVilma
16:15-17:00Junnu commercial danceVilma
17:00-18:00Aikuisten street alkeisjatkoMilja
17:00-18:00Vogue jatko 16+Anna
17:15-18:00Kids show alkeetJanette
18:00-19:00Twerk alkeet 16+ TÄYNNÄSatu
18:00-19:00Heels 16+ TÄYNNÄAnna
19:00-20:0031+ jazz jatko TÄYNNÄSara
19:00-20:00Twerk jatko 16+Satu
20:00-21:00Girls hip hop aikuisetAnna
20:00-21:15Aikuisten jazz alkeisjatkoSara
HervantaVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.Heidi
17:40-18:15Pikkuminit 5-6 v.Heidi
18:15-19:00Minit Dance 7-8 v.Heidi
19:00-19:45Hip hop 9-12 v.Heidi

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:30Junnu street alkeetHeidi
16:30-17:15Commercial dance 14+Heidi
17:00-18:00Vogue alkeet 16+ TÄYNNÄAnna
17:15-18:00Junnu street jatkoHeidi
17:40-18:15Taaperotanssi 1-3 v TÄYNNÄSara
18:00-19:00Burleski alkeet 18+ TÄYNNÄOlivia
18:00-19:00House avoinMilja
18:15-18:50Pikkuminit 4-6 v.Sara
18:50-19:35Minit streetHeidi
19:00-20:00Aikuisten jazz alkeetSara
19:00-20:00Aikuisten street alkeet TÄYNNÄAnna
20:00-21:30Aikuisten jazz jatkoMirka
20:00-21:15Nykytanssi avoin TÄYNNÄAnna
HervantaVapaa-aikakeskussali 108
16:30-17:15Showtanssi 9-12 v.Riina
17:20-17:55Taaperotanssi 1-3 v.Riina

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
16:15-17:00Junnu street edistyneetVilma
16:30-17:15Junnu show jatkoJessi
17:00-18:00Aikuisten street jatko TÄYNNÄAnna
17:15-18:00Kids streetMilja
17:40-18:15Pikkuminit 4-6 v. streetSara
18:00-19:00Burleski alkeisjatko 18 +Olivia
18:00-19:00Junnu show edistyneetJulia
18:15-19:00Minit show jatkoSara
19:00-20:00Burleski jatko 18+Olivia
19:00-20:15Nykytanssi avoin TÄYNNÄAnna
20:00-21:00Burleski allstarsOlivia
20:15-21:45Akrojooga 16+Satu L

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:30Junnu nykytanssiJessi
16:30-17:30Junnu show jatkoJulia
16:45-17:45Contemporary avoinJessi
17:00-17:35Naperotanssi 3-4 v.Sara
17:30-18:15Kids show jatkoJulia
17:40-18:15Naperotanssi 4-5 v. TÄYNNÄSara
17:45-18:30Minit show alkeetRiina
18:20-18:55Pikkuminit 5-6 v.Sara
18:30-19:30Girls hip hop aikuiset TÄYNNÄAnna
19:00-20:0014+ show jatkoMirka
20:00-21:0031+ show alkeetMirka
HervantaVapaa-aikakeskussali 132
17:00-17:35Pikkuminit 5-6 v.Heidi
17:40-18:15Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄHeidi
18:15-19:00Minit streetHeidi

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35Taaperotanssi 1-3 v.Sara
10:40-11:15Naperotanssi 3-4 v.Sara
10:40-11:15Taaperotanssi 1-3 v.Riina
11:20-11:55naperotanssi 4-5 v.Sara
12:00-12:35Pikkuminit 5-6 v.Sara
12:30-13:15Minit discoRiina
12:40-13:15Vanhempi & lapsi 4-6 v. TÄYNNÄSara
13:15-14:00Disco & show 9-12 v.Riina
14:00-15:00Tanssiakrobatia 7-12 v.Emmi

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
12:00-13:30Aikuisbaletti avoinHemmi
12:30-13:30ImprovisaatioVilma
13:30-15:00Nykytanssi jatkoVilma
15:00-16:00Lyrical hip hop avoinVilma
18:00-19:00Street jatko 14+Milja


Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street
Kids EK*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä