Aikataulut

Syksy 2018
Tervetuloa tanssimaan!

Syyskausi alkaa maanantaina 3.9.2018

Keskustan studion tunnit ovat uudessa osoitteessa: Aleksis Kiven katu 18 B

Ilmoittautumiset tunneille ilmoittautuminen -sivulta.

Voit laittaa meille sähköpostia info@razzmatazz.fi, jos mietit mikä tunti sopisi sinulle!

Maanantai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:15 junnu show alkeet 11-14 vriina
16:00-17:00junnu show jatko 11-14 vpetra
16:15-17:00junnu commercial alkeet 11-14 vlinda
17:00-18:00aikuisten street alkeisjatko TÄYNNÄmilja
17:00-18:00vogue jatko 16+anna
17:15-18:00kids show alkeet 9-10 vsara
18:00-19:00minit show jatko 6-8 vsara
18:00-19:00twerk alkeet 16+ TÄYNNÄsatu
18:00-19:00heels 16+ TÄYNNÄanna
19:00-20:00drop in 13+
19:00-20:00vogue alkeet 16+ UUSI TÄYNNÄanna
19:00-20:00jazz jatko 31+ sara
20:00-21:00twerk jatko 16+satu
20:00-21:00aikuisten street alkeetanna
20:00-21:15aikuisten jazz alkeisjatkosara
HERVANTAsali 132
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vheidi
17:40-18:15pikkuminit 5-6 v TÄYNNÄheidi
18:15-19:00minit dance 7-9 v TÄYNNÄheidi
19:00-19:45hip hop 9-12 vheidi
KOILLISKESKUSkallio
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vida
17:40-18:15pikkuminit 5-6 vida

Tiistai

KloTuntiOhjaaja
15:30-16:30junnu commercial jatko 11-14 vemmi
16:00-17:00junnu nykytanssi 11-14 vsara
16:00-17:00junnu street jatko 11-14 vheidi
17:00-18:00vogue alkeisjatko 16+anna
17:00-17:45minit street 6-8 vsara
17:45-18:20taaperotanssi 1-3 vsara
18:00-19:00kids street jatko 9-10 v UUSIheidi
18:00-19:00burleski alkeisjatko 18+olivia
18:20-18:55pikkuminit 4-6 vsara
19:00-20:00burleski alkeet 18+ TÄYNNÄolivia
19:00-20:00musikaalitanssi 13+ UUSIsuvi
20:00-21:00contemporary jatko 14+ UUSIsuvi
20:00-21:30nykytanssi avoin TÄYNNÄanna
HERVANTAsali 108
16:30-17:15showtanssi 9-12 vlotta
17:20-17:55taaperotanssi 1-3 vlotta

Keskiviikko

KloTuntiOhjaaja
16:00-17:00junnu show edistyneet 11-14 vsara
17:00-18:00street jatko 14+ jutta
17:00-18:00aikuisten jazz alkeetsara
18:00-18:35pikkuminit street 4-6 v sara
18:30-19:30aikuisten street jatko TÄYNNÄanna
18:35-19:20kids street alkeet 9-10 vsara
19:20-20:20burleski jatko 18+olivia
19:30-21:00aikuisten jazz jatkomirka
20:20-21:20burleski allstars 18+olivia
KOILLISKESKUSkallio
17:15-18:00minit dance 7-9 vida
KÄMMENNIEMEN KOULU
17:15-18:00dance 7-9 v TÄYNNÄada-ellen

Torstai

KloTuntiOhjaaja
15:45-16:45junnu show jatko 11-14 vjessi
15:45-16:45junnu street edistyneet 11-14 vsandra
16:00-17:00junnu street alkeet 11-14 vanni
16:45-17:45commercial dance 14+ sandra
16:45-17:45contemporary 14+jessi
17:00-17:35naperotanssit 3-4 vsara
17:40-18:15naperotanssit 4-5 vsara
17:45-18:30kids show jatko 9-10 vjessi
17:45-18:30minit show alkeet 6-8 vjuulia
18:20-18:55pikkuminit 5-6 vsara
18:30-19:30girls hip hop aikuiset TÄYNNÄanna
18:30-19:30show alkeet 31+ mirka
19:00-20:00baletti nuoret UUSIsofia
19:30-21:00lyrical jazz jatko 14+ miro
20:00-21:00baletti aikuiset UUSIsofia
HERVANTAsali 132
17:00-17:35pikkuminit 5-6 vheidi
17:40-18:15naperotanssi 3-4 vheidi
18:15-19:00minit dance 7-9 vheidi
LIELAHTItenavatila
17:00-17:35naperotanssi 3-4 vanni ja jasmin
17:35-18:10pikkuminit 5-6 vanni ja jasmin
18:10-18:55minit dance 7-9 vanni ja jasmin

Perjantai

KloTuntiOhjaaja

Lauantai

KloTuntiOhjaaja
10:00-10:35taaperotanssi 1-3 vsara
10:40-11:15naperotanssi 3-4 vsara
10:40-11:15taaperotanssi 1-3 vriina
11:20-11:55naperotanssi 4-5 vsara
12:00-12:35pikkuminit 5-6 vsara
12:30-13:15minit dance 6-8 vriina
12:40-13:15vanhempi&lapsi 4-6 v TÄYNNÄsara
13:15-14:00disco&show 9-12 vriina

Sunnuntai

KloTuntiOhjaaja
11:00-12:00nykytanssi alkeet 13+miro
12:00-13:30nykytanssi jatko 13+miro
13:00-14:00tanssiakrobatia 8-12 vemmi
16:00-17:00street alkeet 31+ heidi
19:30-20:30house avoinmilja


Lisäksi muissa studiolla ja muiss saleissa harjoittelee:
Tanssiryhmä Razzmatazz*
Razzmatazz Crew*
ZZ Crew*
Junnutiimi*
Razzmatazz Juniors*
ZZ Juniors*
Junnu EKt*
Razzmatazz Kids show*
Razzmatazz Kids street*
Kids EK*
MiniKids show*
MiniKids street*
Razzmatazz Minit
ZZ Leidit*
Razzmatazz Leidit 31+*
Razzmatazz Leidit 45+*
Leidien Show ja Street EK *
Production*

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä
lisätietoja joukkueet sivulta