Etusivu » Tanssitunnit » Aikataulut

Aikataulut


Kevät 2016
 11.1.2016 alkaen
 

Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi
         
kloMaanantai
15:30-16:15 Junnu street alkeet Milja
16:15-17:00 Junnu street jatko TÄYNNÄ Milja
16:30-17:30 Vogue alkeet yli 15 v. Anna
17:00-18:00 Dancehall queenstyle Tia
17:30-18:15 Minit street Jenni T
18:00-19:00 Twerk jatko 18+ Tia
18:15-19:00 Kids street alkeet Jenni T
19:00-20:00 Jazz jatko 31+ Anna
19:00-20:00 Burleskitanssi 18+ Olivia
20:00-21:00 Girls hip hop Anna
20:00-21:00 Burleski alkeet 18+ TÄYNNÄ Olivia
21:00-22:00 Razzmatazz Showdancers* Anna
     
HERVANTA vapaa-aikakeskus Sali 132
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. Iiris
17:40-18:15 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Iiris
18:15-19:00 Minit Dance 7-8 v. Kim Chi
19:00-19:45 Hip hop 9-12 v. Kim Chi
19:45-20:45 Aikuisten street alkeet Kim Chi
       
kloTiistai
       
15:30-16:15 Junnu street styles jatko Anna
16:15-17:00 Junnu disco jatko Selja
17:00-18:00 Aikuisten street alkeisjatko Anna
17:00-18:00 House alkeet avoin Milja
17:20-17:55 Pikkuminit 4-6 v. TÄYNNÄ Sara
18:00-18:45 Kids street jatko Milja
18:00-18:45 Minit show jatko Sara
18:00-18:45 Kids show alkeet Anna-Mai
18:45-19:15 Pikkuminit 4-6 v. street Milja
18:45-20:00 Aikuisten jazz alkeisjatko TÄYNNÄ Anna
19:15-20:15 Aikuisten jazz alkeet TÄYNNÄ Sara
20:00-21:30 Aikuisten jazz jatko Anna
20:15-21:30 Aikuisbaletti Hemmi
       
kloKeskiviikko
15:30-16:15 Junnu show alkeet Selja
16:00-17:00 Junnu show jatko Jessi
17:00-18:00 Aikuisten street jatko Anna
17:00-18:00 Twerk tekniikka 18+ Tia
18:00-19:00 Aikuisten nykytanssi jatko Jessi
18:00-19:00 Twerk alkeet 18+ TÄYNNÄ Tia
19:00-20:00 Burleski alkeisjatko 18+ Olivia
19:00-20:00 Aikuisten street alkeet Heidi
20:00-21:00 Burleski jatko 18+ Olivia
20:00-21:15 Aikuisten nykytanssi avoin Anna
       
HERVANTA vapaa-aikakeskus iso balettisali
16:45-17:20 Pikkuminit 5-6 v. Anna-Mai
17:25-18:00 Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄ Anna-Mai
       
kloTorstai
15:45-16:30 Junnu show jatko Janette
15:45-16:30 Junnu MTV dance Jenni R
16:30-17:30 Junnu show edistyneet Janette
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. Sara
17:25-18:25 Girls hip hop yli 14 v. Anna
17:30-18:15 Kids show jatko Janette
17:40-18:15 Naperotanssi 4-5 v. Sara
18:25-19:00 Pikkuminit 5-6 v.  Sara
18:15-19:00 Minit show Janette
19:00-20:15 Show alkeet 31+ Sara
19:00-20:00 Girls hip hop Anna
20:00-21:30 ZZ Crew* Anna
20:15-21:30 Yli 15 v. show jatko Janette
       
kloPerjantai
16:00-17:30 ZZ Juniors* Heidi,Kim Chi
16:45-17:45 Break 7-12 v. Arttu
17:00-17:35 Baletti 4-6 v. Roosa
       
kloLauantai
10:00-10:35 1-3 v. vanhemman kanssa TÄYNNÄ Sara
10:40-11:15 Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄ Sara
11:20-11:55 Naperotanssi 4-5 v. TÄYNNÄ Sara
11:20-11:55 1-3 v. vanhemman kanssa Lotta
12:00-12:35 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
12:00-12:35 Naperotanssi 3-4 v. Lotta
12:40-13:15 Vanhempi lapsi 4-6 v. Sara
12:45-13:30 Minit disco Lotta
13:30-14:15 Disco & show 9-12 v. alkeet Lotta
14:15-15:00 Disco & show 9-12 v. jatko Lotta
       
kloSunnuntai
13:00-14:30 Nykytanssi jatko avoin Matti
14:30-15:30 Jumps & Turns Matti
15:30-17:00 Show jatko/edistyneet avoin Matti
17:00-18:00 Lyrical hip hop Kim Chi
 
Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz *
Junnutiimi *
Junnu EK*
Razzmatazz Juniors*
Razzmatazz Kids *
Kids EK *
ZZ Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä