Etusivu » Tanssitunnit » Aikataulut

Aikataulut

Syksy 2014 25.8.2014 alkaen (syyslomaviikolla ei tanssitunteja)
 
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi
         
kloMaanantai
15:30-16:15 Junnu street alkeet (Alasali) Heidi
16:15-17:00 Junnu mtv dance jatko (Alasali) Heidi
17:00-18:00 Junnu street jatko (Alasali) Anna
17:30-18:15 Minit street (Yläsali) Heidi
18:00-19:00 Dancehall 18+ (Alasali) Tia-Maria
18:15-19:00 Kids street alkeet (Yläsali) Heidi
19:00-20:00 Jazz jatko 31+ (Alasali) Anna
19:00-20:00 Street alkeet avoin (Yläsali) Heidi L
20:00-21:30 Aikuisbaletti alkeet (Alasali) Jenna
20:00-21:00 Commercial hiphop avoin (Yläsali) Heidi L
     
HERVANTA vapaa-aikakeskus Sali 132
16:45-17:30 Dance 9-12 v. (Hervanta)  Kim Chi
17:30-18:05 Naperotanssi 3-4 v. (Hervanta)  Kim Chi
18:05-18:40 Pikkuminit 5-6 v. (Hervanta)  Kim Chi
18:45-19:30 Minit Dance 7-8 v. (Hervanta)  Kim Chi
       
kloTiistai
10:00-10:35 1-3 v. vanhemman kanssa (Alasali) Heidi
10:40-11:15 Naperotanssi 3-5 v. (Alasali) Heidi 
15:30-16:15 Junnu show jatko (Alasali) Anna
16:15-17:00 Junnu disco alkeet/jatko (Alasali) Mirka
17:00-18:00 Aikuisten street alkeet (Yläsali) Heidi
17:00-18:10 Kids EK* (Alasali) Mirka
18:10-18:45 Pikkuminit 4-6 v. (Alasali) Mirka
18:15-19:00 Kids street jatko (Yläsali) Heidi
18:45-20:00 Aikuisten jazz alkeet (Alasali) Anna
19:00-20:00 Aikuisten street alkeisjatko (Yläsali) Heidi
20:00-21:30 Aikuisten jazz jatko (Alasali) Anna
20:00-21:00 Burleski alkeet 18+ (Yläsali) Mona
       
kloKeskiviikko
15:30-16:15 Junnu show alkeet (Alasali) Mirka
16:15-17:15 Junnu show jatko (Alasali) Anna
17:15-18:15 Aikuisten street jatko TÄYNNÄ Anna
18:15-19:15 Street styles avoin (Alasali) Anna
18:15-19:00 Kids show alkeet (Yläsali) Meri
19:00-20:00 Burleski alkeet 18+ TÄYNNÄ Mona
19:15-20:15 Aikuisten street edistyneet (Alasali) Meri
20:00-21:00 Burleski jatko 18+ (Yläsali) Mona
20:15-21:30 Aikuisten nykytanssi (Alasali) Anna
       
kloTorstai
15:45-16:30 Junnu MTV dance alkeet (Alasali) Mirka
16:30-17:30 Junnu show edistyneet (Alasali) Anna
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. (Yläsali) Heidi
17:30-18:15 Kids show jatko (Alasali) Mirka
17:35-18:10 Naperotanssi 4-5 v. TÄYNNÄ Sara
18:10-18:45 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
18:15-19:00 Minit show (Alasali) Mirka
18:45-20:00 Show alkeet 31+ (Yläsali) Sara
19:00-20:00 Girls hiphop avoin TÄYNNÄ Anna
20:00-21:30 ZZ Crew / Showdancers * (Alasali) Anna
20:00-21:00 Yli 15 v. show&disco jatko (Yläsali) Mirka
       
kloPerjantai
16:00-17:00 ZZ Juniors * (Alasali) Susa
17:00-18:00 Street EK * (Alasali) Susa
18:00-19:00 Break 7-12 v. (Alasali) Leo
19:00-20:00 Break yli 13 v. & aikuiset (Alasali) Leo
       
kloLauantai
10:00-10:35 1-3 v. vanhemman kanssa (Alasali) Sara
10:40-11:15 Naperotanssi 3-4 v. (Alasali) Sara
11:20-11:55 Naperotanssi 4-5 v. (Alasali) Sara
12:00-12:35 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
12:40-13:25 Minit disco (Alasali) Mirka
13:30-14:15 Disco & show 9-12 v. (Alasali) Mirka
       
kloSunnuntai
14:00-15:00 Nykytanssi alkeet avoin (Alasali) Anna
15:00-16:15 Nykytanssi jatko avoin (Alasali) Anna
16:15-17:15 Lyrical hiphop (Alasali) Anna
 
Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz *
Razzmatazz EK *
Junnutiimi *
Junnu EK*
Junnut2
Razzmatazz Kids *
Kids EK *
ZZ Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä