Etusivu » Tanssitunnit » Aikataulut

Aikataulut


Syksy 2015
 24.8.2015 alkaen (syyslomaviikolla 42 ei tanssitunteja)
 

Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi
         
kloMaanantai
15:30-16:15 Junnu street alkeet Milja
16:15-17:00 Junnu street jatko Anna
17:00-18:00 Dancehall queenstyle Tia
17:30-18:15 Minit street Jenni T
18:00-19:00 Twerk 18+ jatko Tia
18:15-19:00 Kids street alkeet Jenni T
19:00-20:00 Jazz jatko 31+ Anna
19:00-20:00 Street alkeet avoin Heidi L
20:00-21:00 Girls hiphop TÄYNNÄ Anna
21:00-22:00 Razzmatazz Showdancers* Anna
     
HERVANTA vapaa-aikakeskus Sali 132
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. Iiris
17:40-18:15 Pikkuminit 5-6 v. Iiris
18:15-19:00 Minit Dance 7-8 v. Kim Chi
19:00-19:45 Hip hop 9-12 v. Kim Chi
19:45-20:45 Aikuisten street alkeet Kim Chi
       
kloTiistai
       
15:30-16:15 Junnu show jatko Sara
16:15-17:00 Junnu disco jatko Sara
17:00-18:00 Aikuisten street alkeisjatko Anna
17:10-17:45 Pikkuminit 4-6v Sara
17:45-18:30 Kids street jatko Milja
18:00-18:45 Kids show alkeet Sara
18:35-19:10 Pikkuminit 4-6v street Milja
18:45-20:00 Aikuisten jazz alkeisjatko TÄYNNÄ Anna
19:15-20:15 Aikuisten jazz alkeet Sara
20:00-21:30 Aikuisten jazz jatko Anna
20:15-21:30 Aikuisbaletti Hemmi
       
kloKeskiviikko
15:30-16:15 Junnu show alkeet Selja
16:15-17:00 Junnu disco alkeet Selja
17:00-18:00 Aikuisten street jatko Anna
17:00-18:00 Twerk 18+ tekniikka Tia
18:00-19:00 Street styles avoin  
18:00-19:00 Twerk 18+ alkeet Tia
19:00-20:00 Burleski 18+ alkeet Mona
19:00-20:00 Aikuisten street alkeet TÄYNNÄ Anna
20:00-21:00 Burleski 18+ jatko Mona
20:00-21:15 Aikuisten nykytanssi TÄYNNÄ Anna
       
HERVANTA vapaa-aikakeskus iso balettisali
16:45-17:20 Pikkuminit 5-6v. Iiris
17:25-18:00 Naperotanssi 3-4v. Iiris
       
kloTorstai
15:45-16:30 Junnu show jatko Janette
16:15-17:00 Junnu MTV dance Jenni R
16:30-17:30 Junnu show edistyneet Janette
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄ Sara
17:00-18:00 Girls hip hop avoin Anna
17:30-18:15 Kids show jatko Janette
17:40-18:15 Naperotanssi 4-5 v. TÄYNNÄ Sara
18:20-18:55 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
18:15-19:00 Minit show TÄYNNÄ Janette
19:00-20:15 Show alkeet 31+ Sara
19:00-20:00 Girls hiphop TÄYNNÄ Anna
20:00-21:30 ZZ Crew* Anna
20:15-21:30 Yli 15 v. show jatko Janette
       
kloPerjantai
16:45-17:30 Break 7-12v Arttu
17:00-17:35 Baletti 4-6v UUSI Heini
17:30-18:30 Break avoin Arttu
17:40-18:15 Baletti 7-9v UUSI Heini
       
kloLauantai
10:00-10:35 1-3 v. vanhemman kanssa TÄYNNÄ Sara
10:40-11:15 Naperotanssi 3-4 v. TÄYNNÄ Sara
11:20-11:55 Naperotanssi 4-5 v. Sara
12:00-12:35 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
12:40-13:15 Vanhempi lapsi 4-6v Sara
12:40-13:15 Pikkuminit 4-6v Lotta
13:15-14:00 Minit disco Lotta
14:00-14:45 Disco & show 9-12 v. alkeet Lotta
14:45-15:30 Disco & show 9-12 v. jatko Lotta
       
kloSunnuntai
12:00-13:00 Nykytanssi alkeet avoin Matti
13:00-14:30 Nykytanssi jatko avoin Matti
14:30-15:30 Jumps & Turns Matti
15:30-17:00 Jazz jatko/edistyneet avoin Matti
17:00-18:00 Lyrical hip hop Kim Chi
 
Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz *
Razzmatazz EK *
Junnutiimi *
Junnu EK*
Junnut2
Razzmatazz Kids *
Kids EK *
ZZ Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä