Etusivu » Tanssitunnit » Aikataulut

Aikataulut

Kevät 2014 13.1.2014 alkaen (hiihtolomaviikolla ei tanssitunteja)           
kloMaanantai
15:30-16:15 Junnu show alkeet (Alasali) Mirka
16:15-17:00 Junnu disco alkeet (Alasali) Mirka
17:00-18:00 Junnu street jatko (Alasali) Eve
17:30-18:15 Minit street (Yläsali) Susa
18:00-19:00 Dancehall aikuiset (Alasali) Eve
18:15-19:00 Kids street alkeet (Yläsali) Susa
19:00-20:00 Yli 15 show jatko (Alasali) Mirka
19:00-19:45 Kids street jatko (Yläsali) Susa
19:45-20:45 Yli 15 street jatko (Yläsali) Heidi L
20:00-21:00 Yli 15 show edistyneet (Alasali) Mirka
       
kloTiistai
15:30-16:15 Junnu show jatko (Alasali) Lotta
16:15-17:15 Junnu disco jatko (Alasali) Lotta
17:15-18:15 Yli 15 disco jatko (Alasali) Lotta
17:30-18:15 Junnu mtv dance (Yläsali) Heidi
18:15-19:00 Kids disco jatko (Alasali) Lotta
18:15-19:00 Kids show alkeet (Yläsali) Meri
19:00-20:00 Aikuisten street edistyneet (Alasali) Meri
19:00-20:00 Yli 15 street alkeet (Yläsali) Heidi L
20:00-21:30 Aikuisten show jatko (Alasali) Meri
20:00-21:00 Burleski 10 X alk. 4.3.2014 TÄYNNÄ Mona
       
kloKeskiviikko
15:30-16:15 Junnu street alkeet (Alasali) Heidi
16:15-17:00 Junnu show jatko (Alasali) Sara
17:00-18:00 Yli 15 mtv dance (Alasali) Heidi
18:00-19:00 Aikuisten street alkeet (Alasali) Heidi
18:15-19:00 Kids disco alkeet (Yläsali) Sara
19:00-20:00 Aikuisten street jatko (Alasali) Heidi
19:00-20:00 Yli 15 disco&show alkeet (Yläsali) Sara
20:00-21:00 Yli 15 street edistyneet (Alasali) Patrik
20:00-21:15 31+ show alkeet (Yläsali) Sara
       
HERVANTA vapaa-aikakeskus p. balettisali
16:45-17:30 Dance 9-12 v. (Hervanta) Kim Chi
17:30-18:00 Naperot 3-4 v. (Hervanta) Lotta
18:00-18:30 Naperot 5-6 v. (Hervanta) Lotta
18:30-19:15 Minit Dance (Hervanta) Lotta
       
kloTorstai
16:15-17:15 Junnu show edistyneet (Alasali) Mirka
16:30-17:00 Naperot 3-4 v. (Yläsali) Lotta
17:05-17:35 Naperot 4-5 v. (Yläsali) Lotta
17:15-18:15 Aikuisten show alkeet (Alasali) Mirka
17:40-18:10 Naperot 5-6 v. (Yläsali) Lotta
18:15-19:00 Kids show jatko (Alasali) Mirka
18:15-19:00 Minit show (Yläsali) Lotta
19:00-20:00 Kids EK * (Alasali) Mirka ja Enja
19:00-20:00 Disco edistyneet (Yläsali) Lotta
20:00-21:15 ZZ Leidit (Alasali) Heidi
       
kloPerjantai
15:30-16:30 ZZ Juniors A * (Alasali) Susa
16:30-17:30 Street EK * (Alasali) Susa
17:30-18:30 ZZ Juniors B * (Alasali) Susa
18:30-19:30 Popping (Alasali) Majik
       
kloLauantai
9:45-10:15 1-3 v. vanhemman kanssa TÄYNNÄ Lotta
10:20-10:50 Naperot 3-4 v. (Alasali) Lotta
10:55-11:25 Naperot 4-5 v. (Alasali) Lotta
11:30-12:00 Naperot 5-6 v. (Alasali) Lotta
12:15-13:00 Minit disco (Alasali) Lotta
13:00-13:45 Disco & show 9-12 v. (Alasali) Lotta
       
       
kloSunnuntai
15:00-16:00 Nykyjazz alkeet (Alasali) Mirka
16:00-17:15 Nykyjazz jatko (Alasali) Mirka
17:15-18:15 Lyrical hiphop (Alasali) Patrik
 
* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä