Etusivu » Tanssitunnit » Aikataulut

Aikataulut

Kevät 2015 12.1.2015 alkaen (talvilomaviikolla ei tanssitunteja)
 
Jos toivomasi tunti on täynnä, voit ilmoittautua varasijalle tai kysyä vaihtoehtoisia tunteja: info@razzmatazz.fi
         
kloMaanantai
15:30-16:15 Junnu street alkeet (Alasali) Heidi
16:15-17:00 Junnu street jatko (Alasali) Anna
17:00-18:00 Dancehall queenstyle 16+ (Alasali) Tia
17:30-18:15 Minit street (Yläsali) Heidi
18:00-19:00 Twerk 18+ (Alasali) Tia
18:15-19:00 Kids street alkeet (Yläsali) Heidi
19:00-20:00 Jazz jatko 31+ (Alasali) Anna
19:00-20:00 Street alkeet avoin (Yläsali) Heidi L
20:00-21:00 Girls hiphop avoin (Alasali) Anna
20:00-21:00 Commercial hiphop avoin (Yläsali) Heidi L
21:00-22:00 Razzmatazz Showdancers* (Alasali) Anna
     
HERVANTA vapaa-aikakeskus Sali 132
16:45-17:30 Dance 9-12 v. (Hervanta) Kim Chi
17:35-18:10 Naperotanssi 3-4 v. (Hervanta) Kim Chi
18:15-18:50 Pikkuminit 5-6 v. (Hervanta) Kim Chi
18:55-19:40 Minit Dance 7-8 v. (Hervanta) Kim Chi
19:45-20:45 Aikuisten street alkeet (Hervanta) Kim Chi
       
kloTiistai
       
15:30-16:15 Junnu show jatko (Alasali) Anna
16:15-17:00 Junnu disco alkeet/jatko (Alasali) Mirka
17:00-18:10 Kids EK* (Alasali) Mirka
18:10-18:45 Pikkuminit 4-6 v. (Alasali) Mirka
18:30-19:15 Poikien street 7-11 v. (Yläsali) Heidi
18:45-20:00 Aikuisten jazz alkeet (Alasali) Anna
19:15-20:15 Aikuisten street alkeisjatko (Yläsali) Heidi
20:00-21:30 Aikuisten jazz jatko (Alasali) Anna
20:15-21:30 Aikuisbaletti (Yläsali) Jenna
       
kloKeskiviikko
15:30-16:15 Junnu show alkeet (Alasali) Selja
16:15-17:15 Junnu show jatko (Alasali) Anna
17:15-18:15 Aikuisten street jatko (Alasali) Anna
17:40-18:15 Pikkuminit 4-6 v. (Yläsali)  
18:15-19:15 Street styles avoin (Alasali) Anna
18:15-19:00 Kids show alkeet (Yläsali) Meri
19:00-20:00 Aikuisten street edistyneet (Yläsali) Meri
19:15-20:15 Aikuisten street alkeet (Alasali) Anna
20:00-21:30 Burleski workshop** (Yläsali) Mona
20:15-21:30 Aikuisten nykytanssi (Alasali) Anna
       
HERVANTA vapaa-aikakeskus iso balettisali
16:40-17:25 Pikkuminit 5-6v. (Hervanta) Kim Chi
17:25-18:00 Naperotanssi 3-4v. (Hervanta) Kim Chi
       
kloTorstai
15:45-16:30 Junnu MTV dance alkeet (Alasali) Mirka
16:30-17:30 Junnu show edistyneet (Alasali) Anna
17:00-17:35 Naperotanssi 3-4 v. (Yläsali) Sara
17:30-18:15 Kids show jatko (Alasali) Mirka
17:40-18:15 Naperotanssi 4-5 v. TÄYNNÄ Sara
18:20-18:55 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
18:15-19:00 Minit show (Alasali) Mirka
19:00-20:15 Show alkeet 31+ (Yläsali) Sara
19:00-20:00 Girls hiphop avoin TÄYNNÄ Anna
20:00-21:30 ZZ Crew* (Alasali) Anna
20:15-21:30 Yli 15 v. show&disco jatko (Yläsali) Mirka
       
kloPerjantai
16:00-17:00 ZZ Juniors * (Alasali) Susa
17:00-18:00 Street EK * (Alasali) Susa
17:00-18:00 Miesten tanssiworkshop 5vko (Yläsali) Anna
18:00-18:45 Break 7-12v (Alasali) Vadim
18:45-19:45 Break aikuiset 5vko (Alasali) Vadim
       
kloLauantai
10:00-10:35 1-3 v. vanhemman kanssa (Alasali) Sara
10:40-11:15 Naperotanssi 3-4 v. (Alasali) Sara
11:20-11:55 Naperotanssi 4-5 v. (Alasali) Sara
12:00-12:35 Pikkuminit 5-6 v. TÄYNNÄ Sara
12:40-13:25 Minit disco (Alasali) Mirka
13:30-14:15 Disco & show 9-12 v. alkeet (Alasali) Mirka
14:15-15:00 Disco & show 9-12 v. jatko (Alasali) Mirka
15:00-16:00 Kids EK2* (Alasali)  
16:00-17:00 Junnu 2 EK* (Alasali)  
       
kloSunnuntai
14:00-15:00 Tanssitekniikka (Alasali) Jenna
15:00-16:00 Nykytanssi alkeet avoin (Alasali) Jenna
16:00-17:30 Nykytanssi jatko avoin (Alasali) Jenna
17:30-18:30 Lyrical hiphop (Alasali) Susa
18:30-19:30 Street EK (Alasali) Susa
 
Lisäksi muissa saleissa
Tanssiryhmä Razzmatazz *
Razzmatazz EK *
Junnutiimi *
Junnu EK*
Junnut2
Razzmatazz Kids *
Kids EK *
ZZ Leidit
Leidien Show ja Street EK *
Production

* ryhmiin haku kisajoukkue/ekhakupäivinä
** ilmoittautuminen oliviarouge@gmail.com