Joulunäytösten esiintymisjärjestys

22.11.2019

KLO 12
1.junnutiimi / mirka ja jessi
2.dance 7-9v lielahti to & show alkeet 7-12v / riina
3.commercial avoin / pinja
4.naperotanssi 3-4 v lielahti to & koilliskeskus la / riina
5.aikuisten jazz alkeisjatko / sara
6.aikuisten street alkeet / anna
7.naperotanssi 3-4v to / sara
8.street alkeet nuoret / minttu
9.pikkuminit 5-6 v lielahti to / riina
10.aikuisten jazz jatko / klaara
11.street alkeet 45+ / sara
12.pikkuminit 4-5v to / sara
13.girls hip hop aikuiset / anna
14.pikkuminit 5-6v koilliskeskus la / riina
15.aikuisten street alkeisjatko / milja
16.showtanssi 9-12 v lielahti to / riina
17.kids street alkeet / sara
18.pikkuminit 5-6v to / sara
19.taaperotanssi 1-3v koilliskeskus la / riina
20.vanhempi&lapsi 4-6v la / sara
21.nykytanssi avoin / anna
22.minit street 6-8v / sara

KLO 14
1.razzmatazz kids / aino, mirka & enja
2.dance 5-7 v kämmenniemi ke / ada-ellen
3.kids street jatko / sara
4.naperotanssi 3-4v hervanta to / siiri
5.nykytanssi 7-12v / sara
6.commercial alkeet nuoret / jutta
7.naperotanssi 3-4v koilliskeskus ma / pihla
8.pikkuminit 5-6v hervanta to / siiri
9.dance 8-11 v kämmenniemi ke / ada-ellen
10.house avoin / milja
11.pikkuminit 5-6v koilliskeskus ma / juulia
12.contemporary aikuiset avoin / jessi
13.dance 7-9v hervanta to / siiri
14.pikkuminit street 4-6v / sara
15.commercial jatko / josefiina
16.dance 7-9v koilliskeskus ma / juulia
17.taaperotanssi 1-3v ti / sara
18.show alkeet nuoret / riina
19.vogue alkeet / anna
20.kids show jatko / petra
21.street jatko / josefiina
22.showtanssi 9-12 v koilliskeskus ma / juulia
23.street jatko nuoret / anna

KLO 16
1.razzmatazz crew / anna & jasmir
2.show jatko nuoret / petra
3.naperotanssi 3-4v hervanta ma / siiri
4.aikuisten jazz alkeisjatko / sara
5.taaperotanssi 1-3v hervanta ti / lotta
6.hip hop 9-12v hervanta ma / suski
7.naperotanssi 3-4v la / sara
8.pikkuminit 5-6v hervanta ma / siiri
9.dance 6-8v la / riina
10.aikuisten street jatko / anna
11.pikkuminit 4-6v hervanta ti / lotta
12.aikuisten nykytanssi alkeet / anna
13.taaperotanssi 1-3v la / sara
14.showtanssi 9-12 v hervanta ti / lotta
15.pikkuminit 4-5v la / sara
16.disco&show 9-12v / riina
17.nykytanssi nuoret / sara
18.dance 7-9v hervanta ma / siiri
19.pikkuminit 5-6v la / sara
20.nykytanssi jatko / klaara
21.vogue alkeisjatko / anna

KLO 18 kisajoukkuenäytös
1 minit – talvimaa
2 anilla – piilosilla
3 zz juniors – who run this street
4 minikids show – hippa
5 zz boom ja groove – rock it!
6 show soolo sanni
7 aava – pysäkillä
8 razzmatazz crew – back to bounce
9 show soolo lippe
10 kids street – hair up
11 leidit3 show – virran reunalla
12 aalo – kilpajuoksu aikaa vastaan
13 apila – luurankomarssi
14 hoppi soolot vilma, ine ja viia
15 rz juniors – reaching for the light
16 hoppi duot kaisa ja lotta ja venla ja ada
17 show soolo jessina
18 zz juniors pienryhmä – sleepless nights
19 kids2 show – ystävyys
20 show soolo selma
21 alfa – pink power
22 aura – who’s that in the looking glass
23 tanssiryhmä razzmatazz – can you hear me
24 leidit2 show – minne mä meen?
25 minikids street – let’s play twister
26 aamu – inspiration!
27 anonymous – we were before, not anymore
28 aaria – what do you see?
29 zz crew – dancing queens
30 kids show – best day ever
31 zz leidit – tänään mennään
32 junnutiimi – in my blood


Takaisin